Srebrna bransoletka z serduszkiem i infinity Laura - grawer

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 129,00 zł 129.00




ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Srebrna bransoletka Laura

wykonana ze srebra pr. 925. Delikatny łańcuszek z symbolem nieskończoności i blaszką pod grawer w różnych wariantach do wyboru. Dodatkowo zdobiona kryształkiem Swarovski w kształcie serduszka. Naszą biżuterię zawsze pakujemy w ozdobne pudełeczko jubilerskie. Każdy wyrób posiada metkę jubilerską.

Symbol nieskończoności

Symbol odwróconej ósemki symbolizuje trwałość, wierność i nieskończoność. Bransoletka dzięki temu wspaniale nadaje się na prezent. Dodatkowy grawer doda biżuterii wyjątkowości, dzięki niemu możemy wyrazić swoje uczucia. Jest też wspaniałym podziękowaniem lub zapewnieniem o wiecznym, nieskończonym uczuciu.

Grawerunek

Zapraszamy do wykonania osobistego grawerunku na blaszce. Grawerunek w przypadku tej bransoletki powinien mieć do ok. 20 znaków. Mogą Państwo także wybierać z kilkudziesięciu gotowych grafik które proponujemy jako piękny wizualny dodatek do treści graweru. Jeśli mamy wykonać taką grafikę prosimy o wpisanie jej numeru w okienku "treść graweru". Jeśli życzą sobie Państwo otrzymać naszyjnik bez graweru - prosimy o wpisanie "bez graweru" w w / w okienku.

Dane techniczne

materiał: srebro pr. 925
kamień: kryształek Swarovski® w kształcie serca - ok. 10 x 10 mm
powłoka: bez powłoki
wymiary: infinity - ok. 17 x 6 mm
długość: długość minimalna - ok. 17 cm + przedłużenie

Uwaga!

Można wybrać dwa rodzaje powłok galwanicznych dodatkowo zapezpieczających srebro przed czynnikami zewnętrznymi (w tym czernieniem) - rodowanie i platynowanie.

Oba nadają podobny, nieco ciemniejszy odcień. Różnica polega na użytym materiale:

rodowanie to pokrycie rodem
platynowanie to pokrycie platyną

 

 

 

 

Dane techniczne

materiał srebro pr. 925
kamień kryształ Swarovski®
kolor dominujący srebrny
grawer Tak
długość ok 17 cm + przedłużenie
Motyw serce
Styl romantyczny

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium