Biżuteria ‒ idealny prezent na walentynki

Biżuteria ‒ idealny prezent na walentynki

Walentynki, jak każdy wie, obchodzimy 14 lutego, wspomniane święto to doskonała okazja, by wyznać miłość ukochanej bądź przypomnieć drugiej połówce, ile dla nas znaczy. Tego dnia warto też wręczyć choćby skromny drobiazg. Jakie upominki będą idealne na walentynki? Przygotowaliśmy kilka propozycji. Zachęcamy do lektury! 

Biżuteria na walentynki

Nawet niewielki drobiazg podarowany z okazji walentynek sprawi obdarowanej wiele radości. W zależności od preferencji możemy skusić się na naszyjnik z grawerem, bransoletkę z zawieszką w kształcie serduszka, eleganckie kolczyki i wiele innych. Dla wszystkich szukających nietuzinkowego drobiazgu dla przygotowaliśmy kilka inspiracji. 

1. Naszyjnik serduszko z grawerem

Naszyjnik z serduszkiem, na którym wygrawerowany jest napis Kocham Cię bądź inna dedykacja do 15 znaków, z pewnością będzie pięknym prezentem na walentynki. Wręczając taki drobiazg, możemy wyznać miłość ukochanej kobiecie. 

 

 

2. Bransoletka z koniczynką i grawerem

Kolejnym nietuzinkowym prezentem walentynkowym będzie bransoletka z niewielką blaszką, na której można umieścić grawer oraz z dołączoną zawieszką, na przykład w kształcie koniczynki. 

 

 

3. Naszyjnik z serduszkiem i diamencikiem 

Naszyjnik z serduszkiem i kryształkiem Swarovskiego to kolejna z propozycji prezentów dla ukochanej. Taki wisiorek będzie znakomicie się prezentował i z pewnością sprawi obdarowanej mnóstwo radości. 

 

 

4. Bransoletka z kółkami i sercem 

Bransoletka z kółkami i sercem to idealny prezent dla pań, które lubią dodatki, które z daleka przyciągają uwagę. Na dołączonej do bransoletki zawieszce umieścić można dowolny grawer.

 

 

5. Naszyjnik typu krawatka 

Nieco dłuższy naszyjnik typu krawatka, na którym umieszczona jest zawieszka w kształcie serduszka oraz zawieszka kluczyk będzie znakomitym uzupełnieniem kolekcji biżuterii każdej z pań. Na serduszku umieścić można dowolny grawer do 15 znaków.

 

 

 

6. Kolczyki 

Ukochanej podarować możemy także parę eleganckich kolczyków. W zależności od preferencji danej kobiety mogą to być kolczyki wiszące, kolczyki koła, kolczyki wkrętki, a nawet klipsy. Do wyboru mamy kolczyki w wielu kształtach i wielkościach, z kryształkami Swarovskiego. 

 

 

Podsumowanie 

Prezent walentynkowy? Elementy biżuteryjne będą strzałem w dziesiątkę. Wśród idealnych propozycji wymienić możemy naszyjniki i bransoletki z grawerem, na przykład z napisem Kocham Cię, jak również elementy biżuteryjne czy z zawieszką w kształcie serca. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium